Остання редакція: 12 березеня 2024

«Антикорупція та доброчесність» – онлайн-вебінар уповноваженої особи з питань запобігання та виявлення корупції в УНУС Людмили МАШКОВСЬКОЇ

Ключовим завданням забезпечення якісної освіти, відкритості, прозорості  та розвитку університету є забезпечення дієвості антикорупційних стандартів і формування доброчесного освітнього середовища. Ефективна протидія корупції неможлива без системного аналізу причин її виникнення, формування стратегії і тактики антикорупційної діяльності. А обізнаність учасників освітнього процесу є складовою програми забезпечення принципів доброчесності в системі вищої освіти.

З огляду на важливість цієї проблематики та з метою сприяння розвитку викладацької майстерності науково-педагогічних працівників університету 12 березня 2024 року уповноваженою особою з питань запобігання та виявлення корупції в УНУС, Людмилою МАШКОВСЬКОЮ,  було проведено онлайн-вебінар «Антикорупція та доброчесність».