+38 (04744) 4-69-84
Меню

Для студентів

Опитування проводиться анонімно з метою удосконалення рівня організації та якості проведення освітнього процесу в Уманському НУС. Ваші відповіді допоможуть удосконалити освітні програми з метою наближення їх до потреб ринку праці та сьогодення

Пройти опитування

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні, яке допоможе покращити якість підготовки та проведення навчального курсу, підвищити якість організації навчального процесу й рівня викладання. Анкетування проводиться анонімно.

Пройти опитування

Опитування проводиться анонімно з метою вивчення стану надання освітніх послуг Уманським НУС в умовах дистанційного навчання.

Пройти опитування

Запрошуємо Вас взяти участь в опитуванні оцінювання якості освітнього процесу за спеціальністю «Організація власного бізнесу в садівництва та овочівництві», яке допоможе покращити якість підготовки і рівень викладання для професійної перепідготовки з метою соціальної адаптації, сприяння працевлаштуванню та організації власного бізнесу для військовослужбовців, ветеранів та членів їх сімей. Анкетування проводиться анонімно.

Пройти опитування