+38 (04744) 4-69-84
Меню
Остання редакція: 22 квітня 2021

"Аналізуємо звіт про перевірку на плагіат" - Unicheck та Academic IQ

22 квітня 2021 року співробітники відділу моніторингу якості освіти долучились до вебінару, який було організовано Проєктом сприяння академічній доброчесності в Україні – SAIUP, що впроваджується Американськими Радами з міжнародної освіти та Unicheck Україна.

 Під час вебінару Андрій Сідляренко, директор Unicheck Україна,  розповів, як правильно аналізувати звіт подібності після перевірки академічного тексту і зупинився на висвітленні наступних питань:

– як синергія людини та машини дають найкращі результати перевірки на плагіат;

– чому звіт подібності – це не довідка про перевірку;

– на які сигнали звіту подібності потрібно звертати увагу;

– які технології використовують для пошуку текстових модифікацій.  

У ході вебінару обговорювались основні аспекти звіту подібності, який формується після перевірки роботи на плагіат; розглядались практичні кейси та найцікавіші запитання про перевірку тексту на плагіат та академічну доброчесність у закладах вищої освіти.

 Вебінар був цікавий всім причетним до написання академічних текстів: здобувачам освіти, викладачам і особливо адміністраторам, які здійснюють перевірку текстів на наявність текстових збігів і запозичень.

 

Детальніше про Проєкт сприяння академічній доброчесності в Україні (Strengthening Academic Integrity in Ukraine Project — SAIUP) можна ознайомитись за посиланням: https://saiup.org.ua/pro-proekt/

 

Сторінка Unicheck Україна розташована за посиланням: https://unicheck.com/uk-ua