+38 (04744) 4-69-84
Меню
Остання редакція: 25 листопада 2020

Готуємось до акредитацій

25 листопада 2020 року викладачі Уманського НУС долучились до вебінару «Акредитація: як підготуватися та уникнути помилок?», який проводило Національне агентство із забезпечення якості вищої освіти на платформі Zoom.

 Спікерами заходу виступили голова агентства Сергій Квіт та його заступники Андрій Бутенко, Олена Єременко, Іван Назаров, Наталія Стукало, Богдан Моркляник, Михайло Винницький.

 Під час вебінару слухачі ознайомились із наступними питаннями, які було включено до програми:

-         Національне агентство і запровадження нової парадигми забезпечення якості вищої освіти: стан справ;

-         підготовка освітніх програм до акредитації;

-         права ЗВО під час акредитації;

-         особливості акредитації освітньо-наукових програм доктора філософії;

-         роль стейкголдерів у формуванні та реалізації освітніх програм;

-         критерії оцінювання освітніх програм: часті помилки та підказки.

Гаранти освітніх програм, представники груп забезпечення якості освітніх програм та всі причетні до акредитацій мали можливість почути відповіді на часто непрості й неоднозначні запитання, які виникають в процесі підготовки методичних матеріалів до акредитацій, написанні відомостей про самооцінювання та проведення акредитаційної експертизи освітніх програм.

 Уманський НУС дякує Національному агентству із забезпечення якості вищої освіти за можливість долучитись до вебінару, взяти участь в обговоренні проблемних питань і набути цінного досвіду, який допоможе у підготовці до акредитацій та їх успішному проведенні.