Остання редакція: 23 грудня 2020

Підсумки анкетування у 2020 році

Відділом моніторингу якості освіти впродовж серпня-вересня 2020 року проведено on-line опитування абітурієнтів та їх батьків з метою вивчення рівня задоволеності батьків абітурієнтів, як стейкхолдерів освітніх послуг, якістю вступної кампанії.

Впродовж вересня-жовтня 2020 р. анкетування проведено також для здобувачів вищої освіти усіх факультетів університету, науково-педагогічних працівників, роботодавців, випускників, співробітників (навчально-допоміжного персоналу) згідно розробленого графіка. До анкет були включені питання, що висвітлюють проблематику якості забезпечення університетом освітньої діяльності та якості вищої освіти.

Дякуємо всім, хто долучився до опитування.

Ваші відповіді дозволять підвищити якість освітнього процесу в Уманському НУС.

Результати анкетування узагальнені у виді звітів і доступні для ознайомлення на сайті відділу моніторингу якості освіти у рубриці «Анкетування» (https://mon.udau.edu.ua/ua/anketuvannya/zvitnist-po-anketuvannyu.html).