+38 (04744) 4-69-84
Меню
Остання редакція: 20 листопада 2020

Підвищуємо викладацьку майстерність

Вебінар 19-11-20 - 3

Сучасна система вищої освіти вимагає перебудови традиційної системи навчання та використання в освітньому процесі ефективних педагогічних технологій. Досягти цього можна лише на основі запровадження дієвих форм підвищення педагогічної майстерності, серед яких семінари, вебінари, науково-практичні конференції, виробничі наради та ін.

Тому 19 листопада 2020 року науково-педагогічні працівники Уманського НУС взяли участь у вебінарі «Новітні методики викладання навчальних дисциплін», організованому Центром розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету.

Спікерами заходу виступили доктор економічних наук, доцент кафедри управління імені Олега Балацького Ганна Швіндіна, яка ознайомила слухачів вебінару з особливостями організації та проведення воркшопу та  кандидат політичних наук, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій Андріана Костенко, яка поділилася з учасниками досвідом використання технології фасилітації у командній взаємодії та застосуванням тренінгів в освітньому процесі.

За результатами участі у вебінарі слухачі отримали сертифікати.