Остання редакція: 27 липня 2022

Результати оцінювання якості викладання навчальних дисциплін в університеті у другому семестрі 2021-2022 н.р.

Відділом моніторингу якості освіти впродовж останніх навчальних тижнів ІІ семестру 2021-2022 н.р. було проведено анонімне online-опитування студентів Уманського національного університету садівництва щодо якості викладання навчальних дисциплін. В опитуванні брали участь  студенти усіх факультетів.

Аналіз результатів анкетування дозволив установити, що здобувачі вищої освіти задоволені якістю викладання навчальних дисциплін, отже, склад науково-педагогічних працівників відповідає вимогам якості освітньої діяльності. Показник рівня задоволеності студентів якістю викладання навчальних дисциплін загалом по університету є достатньо високим – 4,84 бали і демонструє позитивну динаміку (для порівняння, у І семестрі поточного навчального року показник задоволеності дорівнював  4,76 бали).

За результатами online-опитування сформований рейтинг оцінювання якості викладання навчальних дисциплін викладачами усіх факультетів та середній бал оцінювання їх викладацької майстерності.

Ознайомитися із результатами анкетування можна на сайті відділу моніторингу якості освіти у рубриці «Анкетування» (https://mon.udau.edu.ua/assets/files/anketi/2021-2022-n.r/zvit-po-anketuvannyu-ocinyuvannya-yakosti-vikladanna-disciplin_ii-sem.-2021-22.pdf).

Надалі моніторинг організації та якості викладання плануємо проводити наприкінці кожного семестру, адже це – дієвий інструмент комунікації викладача і студента, за допомого якого здобувач вищої освіти може вносити пропозиції щодо специфіки викладання окремих навчальних дисциплін, або поліпшення організації освітнього процесу.

Дякуємо всім, хто долучився до опитування!