+38 (04744) 4-69-84
Меню
Остання редакція: 31 березеня 2024

Рейтинг студентів університету за 2023 рік

В університеті підведено підсумки рейтингового оцінювання наукової, громадської, спортивної та культурно-масової діяльності студентів за 2023 рік. Таке оцінювання є складовою системи забезпечення якості освітньої діяльності та якості освіти Уманського національного університету садівництва (системи внутрішнього забезпечення якості).

Рейтингове оцінювання досягнень студентів проводиться щороку і його результати сприяють підвищенню мотивації здобувачів освіти до систематичної активної наукової, громадської, спортивної та культурно-масової діяльності впродовж навчального року.

Основні завдання рейтингового оцінювання досягнень студентів спрямовані на формування свідомої особистості здобувача освіти із чітко вираженою життєвою позицією; аналіз якості та результативності діяльності, а також персональні досягнення студентів; розширення можливостей для розкриття їх здібностей, розвитку творчого мислення; переорієнтації їхніх цілей на формування стійких фахових компетентностей.

 

Вітаємо наших переможців!

 

У номінації «Кращий студент-науковець» – студентку 41-ф групи факультету економіки і підприємництва ЗАЯРНУ Вікторію.

У номінації «Кращий студент-громадський діяч» – студентку 41-ма групи факультету економіки і підприємництва БАДАНЮК Владу.

У номінації «Кращий студент-спортсмен» – студента 35-а групи факультету агрономії КОНОПЛЕНКА Ігоря.

У номінації «Кращий студент-учасник художньої самодіяльності» – студентку 21-т групи інженерно-технологічного факультету КЛИМЕНКО Світлану.

У номінації «Кращий студент Уманського національного університету садівництва» – студентку 41-зм групи факультету лісового і садово-паркового господарства ОЛІЙНИК Сніжанну.

У номінації «Краща академічна група Уманського національного університету садівництва» – 11-м групу факультету менеджменту (староста – ГОЛОБОРОДЬКО Аліна, куратор – ДЛУГОБОРСЬКА Людмила).

 

Молодці! Так тримати!

  

Детальніше з результатами рейтингу можна ознайомитись за покликанням: http://surl.li/sbeqo

Результати рейтингу студентів у розрізі факультетів і академічних груп доступні на сайті університету в рубриці «Студенту» за покликанням:  http://surl.li/sbery