+38 (04744) 4-69-84
Меню

Обговорення освітніх програм: ОП Бізнес-економіка (магістр)

Проєкт програми

- 0 +
Бурбела Володимир студент 11 м-е групи 31.01.2024 в 18:02 # Відповісти
Бурбела Володимир студент 11 м-е групи
Вітаю, у мене прохання, щодо розширення переліку вибіркових дисциплін, а саме внести в перелік дисципліну за вибором Циркулярна економіка. На мою думку дана дисципліна розкриває новий підхід, спосіб господарювання в умовах цифрової трансформації.
- 0 +
Ревуцька Алла 31.01.2024 в 18:06 # Відповісти
Алла Ревуцька гарант ОПП
Дякуємо за рекомендацію! Її буде розглянуто на засіданні робочої групи.
- 0 +
Володимир Білоцерківець 31.01.2024 в 18:24 # Відповісти
Володимир Білоцерківець д.е.н., професор кафедри міжнародної економіки і соціально-гуманітарних дисциплін Українського державного університету науки і технологій
Ознайомившись із ОПП. Хочу відзначити, що в магістерській освітньо-професійній програмі (ОПП) акцентовано увагу на оволодіння фундаментальними та практичними знаннями з бізнес-економіки та обґрунтування соціально-економічних процесів сталого розвитку аграрної сфери економіки України.
Додатково на позитивну оцінку також заслуговує ресурсне забезпечення реалізації програми, до якої залучаються 4 доктори економічних наук та 10 кандидатів економічних наук, певна спадковість, що простежується за більшістю дисциплін магістерської ОПП («Стратегія сталого розвитку» (І семестр) «Соціальна економіка та людський розвиток» (ІІ семестр), «Економіка та бізнес в умовах ризиків і невизначеності» (І) «Зелена економіка та агробізнес» (ІІ) тощо), яка дозволяє здобувачам поступово розвивати й поглиблювати отримані знання та навички.
На нашу думку, можливо у майбутньому є сенс виокремити у наведеному переліку програмних результатів навчання нормативні та додаткові програмні результати, що віддзеркалюють специфіку саме даної ОПП.
Розширена рецензія на ОП надіслана гаранту.
- 0 +
Алла Ревуцька 31.01.2024 в 18:45 # Відповісти
Ревуцька Алла, гарант ОПП
Дякуємо вам, за приділену увагу нашій ОПП, за відгук, та позитивну рецензію. Ваша пропозиція буде винесена на розгляд робочої групи.

ВідмінитиДодати коментар