Остання редакція: 24 липня 2024

Дистанційне стажування «Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін»

Шановні колеги!

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Білостоцьким університетом (факультет Наук про Освіту) організовує дистанційне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти І-ІV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування за темою: "Дидактично-дослідницька діяльність у сучасному університеті: тенденції, виклики, напрямки змін".

Метою стажування є поглиблення знань та розвиток компетенцій науково-педагогічних працівників українських закладів вищої освіти щодо викликів, рішень та перспектив у дидактично-дослідницькій діяльності у сучасному університеті.

Учасники стажування, за допомогою посилань на літературу, аналізу випадків та практичних вправ, будуть удосконалювати компетенції у застосуванні різноманітних методів та форм роботи зі студентами; збагачувати свій дослідницький інструментарій; проводити оцінку потенційних переваг та викликів від застосування цих методів та форм у їхніх навчальних закладах; проектувати конкретні рішення для впровадження нових практик у різні сфери власної науково-дидактичної діяльності.

Дати проведення: 12 серпня -20 вересня 2024 року.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Кожному учаснику видається сертифікат про проходження міжнародного стажування.

Реєстрація та детальна інформація за покликанням https://elpd.com.ua/stazuvania-uwb/