Остання редакція: 01 лютого 2021

Короткострокова програма підвищення кваліфікації: «Управління закладом освіти: топ 5 принципів досягнення успіху».

Шановні колеги!

Центр розвитку кадрового потенціалу Сумського державного університету запрошує керівників, заступників керівників закладів вищої, фахової передвищої, середньої, професійної (професійно-технічної), післядипломної освіти; керівників, заступників керівників факультетів, інститутів чи інших структурних підрозділів;  керівників кафедр, завідувачів аспірантури та докторантури закладів вищої освіти взяти участь у короткостроковій програмі підвищення кваліфікації: «Управління закладом освіти: топ 5 принципів досягнення успіху».

Орієнтовний період проведення: 26.10.2020 р. - 05.11.2020 р.

Робоча мова: українська.

Форма участі: дистанційна.

Загальний обсяг: 2 кредити ЄКТС (у т.ч. самосійна робота).

Вартість: 1500 грн.

Навчання за програмою буде проходити у режимі відеоконференції (платформа Google Meet).

За результатами участі у програмі учасники отримають свідоцтва про підвищення кваліфікації.

Детальна інформація розміщена у прикріпленому файлі.