Остання редакція: 11 січня 2022

Курси підвищення кваліфікації фахівців з біржової справи для НПП та здобувачів закладів вищої освіти аграрного профілю

ШАНОВНІ КОЛЕГИ!

Кафедра організації підприємництва та біржової діяльності економічного факультету Національного університету біоресурсів і природокористування України за участі:

-         Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку;

-         Міністерства аграрної політики та продовольства України;

-         Асоціації працівників вищих аграрних закладів освіти «Агроосвіта»;

-         Української енергетичної біржі;

-         Аграрної біржі;

-         Міжнародної компанії «Сингента»;

-         Консалтингової компанії «Вarva Invest»

запрошує Вас на курси підвищення кваліфікації фахівців з біржової справи для НПП та здобувачів закладів вищої освіти аграрного профілю.

Терміни проведення – 24.01.2022 р. по 4.02.2022 р.

Обсяг навчального часу – 75 год (2,5 кредити ЄКТС)

Форма проведення – дистанційна на платформі Webex

Вартість курсів для учасників закладів вищої освіти аграрного профілю, інших закладів вищої освіти та практиків біржового ринку – 1500 грн.

За більш детальною інформацією Ви можете звернутись до відповідальної особи: Валентина Яворська – доцент кафедри організації підприємництва та біржової діяльності yavorska.v.o@nubip.edu.ua (+380501061359).

Посилання для реєстрації на курси: