Остання редакція: 22 червня 2021

Літня школа АПД 2021 «Підходи аграрної політики до розвитку сільських територій та їх відображення в рамках аграрної освіти»

Шановні колеги!

Українсько-німецький проєкт «Аграрно-політичний діалог» у співпраці з НМЦ ВФПО спільно організовують Літню школу АПД «Підходи аграрної політики до розвитку сільських територій та їх відображення в рамках аграрної освіти», метою якої є представлення німецького та міжнародного досвіду у галузі аграрної політики, а також сучасних викликів у цій галузі для викладачів українських закладів освіти.

Для участі у Літній школі запрошуються викладачі українських ЗВО з відповідним аграрним профілем.

Основна вимога - спеціалізація у викладанні аграрної політики, професійна компетентність у галузі аграрної політики та мотивація до впровадження сучасних методів у викладанні.

Літня школа проводитиметься з 5 по 9 липня 2021 р. на базі НМЦ ВФПО (м. Київ, вул. Смілянська, 11).

Транспортні виграні та витрати на проживання і харчування покриваються коштом проєкту АПД.

Детальніша інформація у прикріпленому файлі.