Остання редакція: 08 липня 2022

Літня школа АПД 2022 «Аграрна торговельна політика України – виклики та перспективи в контексті євроінтеграції»

Шановні колеги!

Проєкт «Німецько-український агрополітичний діалог» у співпраці з Науково-методичним центром вищої та фахової передвищої освіти (НМЦ ВФПО) запрошує Вас взяти участь в цьогорічній літній школі АПД  на тему «Аграрна торговельна політика України – виклики та перспективи в контексті Євроінтеграції» для викладачів українських закладів вищої освіти з відповідним аграрним профілем.

Метою літньої школи АПД 2022 є представлення німецького та міжнародного досвіду у галузі аграрної торговельної політики, а також сучасних викликів у цій галузі для викладачів українських аграрних університетів. Крім того, буде запропонований міжнародний досвід викладання дисциплін пов’язаних з міжнародною аграрною торговельною політикою. Доповідачами будуть запрошені провідні експерти та організації, що діють як у Німеччині, так і в Україні.

Кожен заклад вищої освіти може запропонувати до 4-х кандидатів (резюме, email, телефон).

Просимо відправляти інформацію про учасників для реєстрації на мейл info@apd-ukraine.de  до 11.07.2022 року.

Додаткова інформація – у прикріпленому документі.