Остання редакція: 01 лютого 2021

Міжнародне науково-педагогічне стажування для науково-педагогічних працівників у Варшаві (Польща)

«Європейська ліга професійного розвитку» організовує міжнародне науково-педагогічне стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників вищих навчальних закладів I - IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща за темою: «Інтернаціоналізація вищої освіти. Організація навчального процесу та інноваційні методи навчання у вищих навчальних закладах Польщі».

Дати проведення: 20 червня по 11 липня 2019 року.

Метою стажування є підвищення рівня теоретичної та практичної підготовки аспірантів, докторантів, наукових і науково-педагогічних працівників, опанування новітніми унікальними методами, набуття досвіду провадження науково-дослідної і викладацької діяльності, забезпечення інформаційного обміну та розширення наукових контактів.

Програма стажування складається з двох модулів:

Модуль 1. Дистанційне навчання (20 червня - 6 липня 2019).

Структура: відео-семінари, онлайн-заняття, самостійна та індивідуальна робота, написання власного проекту.

Модуль 2. Виїзний модуль на базі Університету Collegium Civitas у місті Варшава, Польща ( 9-11 липня 2019).

Структура: семінари, лекції, тестування, презентація власного проекту.

Подача заявок на участь у стажуванні до 01 травня 2019 р!

Університетом Collegium Civitas у місті Варшава кожному учаснику стажування видається сертифікат про довготривале стажування терміном 108 годин.

Детальна інформація щодо участі та вартості стажування за тел.: +38063 333 9152, або на сайті https://elpd.com.ua/stazhuvannya-civitas/