+38 (04744) 4-69-84
Меню
Остання редакція: 08 лютого 2023

Міжнародне стажування «Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чеської Республіки» на базі International Economic Institute s.r.o.

Шановні колеги!

 

Запрошуємо приєднатись до міжнародного стажування «Scientific perspectives and innovations in education: experience of the Czech Republic» («Наукові перспективи та інновації в освіті: досвід Чеської Республіки») на базі International Economic Institute s.r.o. (Міжнародного економічного інституту: http://www.meicz.eu/) у м. Єсеніце, Чеська Республіка.

Стажування організовано в рамках видавничої групи «Наукові перспективи» та у співпраці з ГО «Українська асамблея докторів наук з державного управління» та ГО «Асоціація вчених України»

Стажування призначене для педагогічних та науково-педагогічних працівників і проводиться з метою підвищення кваліфікації та обміну досвідом з іноземними колегами з питань сучасних аспектів модернізації державного управління, права, економіки, психології та інших галузей науки на основі інноваційних технологій.

 

Програма стажування:

Модуль 1. Академічна мобільність в освіті, 60 годин.

Модуль 2. Інноваційні напрямки розвитку галузей науки: досвід Чехії, 70 год.

Модуль 3. Освіта та дослідження в сучасному економічному розвитку. Інновації та методика навчання, 50 годин.

 

Період проведення: із 08 лютого 2023 року по 07 квітня 2023 року

Форма участі: дистанційна.

Загальний обсяг: 180 годин (6 ECTS).

Вартість міжнародного стажування: 180 євро.

За результатами стажування слухачам будуть видані сертифікати та надіслані навчально-методичні та інформаційні матеріали для самостійного опрацювання

 

 

Детальніша інформація на сайті за покликанням: http://perspectives.pp.ua/index.php/np/internship

та у прикріплених файлах.