Остання редакція: 22 березеня 2024

Міжнародне стажування «Нові та інноваційні методи викладання»

«Європейська ліга професійного розвитку» (ELPD) разом з Економічним Університетом у місті Краків та Малопольською школою державного управління м. Краків організовує міжнародне онлайн-стажування для педагогічних і науково-педагогічних працівників закладів вищої освіти I-IV рівнів акредитації незалежно від форм власності та підпорядкування на базі Економічного Університету у місті Краків, Польща, за темою: «Нові та інноваційні методи викладання».

Дати проведення: з 22 квітня по 31 травня 2024 року.

На всіх учасників стажування чекають цікаві вебінари від польських колег.

Стажування надасть нові теоретичні знання, можливість опанувати новітні унікальні методики та набути досвід викладацької діяльності.

Основна мета стажування – пройти навчання та отримати цінні знання від цікавих лекторів.

Стажування організоване за допомогою програмного комплексу ZOOM з перекладом онлайн-конференцій на українську мову.

Програма стажування складається з трьох модулів:

Модуль 1. Вступ. Мобільність в освіті (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 2. Європейська та польська система вищої освіти (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Модуль 3. Резюме стажування: Fame Lab (дистанційний онлайн-курс та індивідуальна робота).

Реєстрація та детальна інформація за покликанням: