Остання редакція: 27 вересня 2022

Науково-педагогічне стажування «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління»

Шановні колеги!

Пропонуємо Вам розглянути можливість участі в науково-педагогічному стажуванні «Інноваційні освітні технології: європейський досвід та його впровадження в підготовку фахівців з економіки та управління», яке відбудеться 10 жовтня – 20 листопада 2022 р. (м. Рига, Латвійська Республіка).

Організатором проведення стажування є Балтійський науково-дослідний інститут проблем трансформації економічного простору за підтримки Причорноморського науково-дослідного інституту економіки і інновацій.

Форма участі: дистанційна.

Стажування проводиться без відриву від виробництва згідно Статуту інституту та договору про співпрацю в сфері науково-технічної та освітньої діяльності в рамках створення наукового кластеру «Інтермаріум» (Литва, Латвія, Польща, Молдова, Україна).

Прийом усіх необхідних матеріалів для участі у стажуванні триває до 11 листопада.

Навчальне навантаження стажування становить 6 кредитів (180 годин).

Кожен учасник стажування отримує сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування (двома мовами із зазначенням погодинної програми) та друкований збірник тез науково-методичних доповідей.

Сертифікат про проходження науково-педагогічного стажування є документом, який підтверджує проходження стажування у науковій установі в країні, яка входить до Європейського Союзу, на здобуття звання доцента, професора і старшого дослідника відповідно до п. п. 2.1, 2.2, 2.3, 2.5, 2.7 Порядку присвоєння вчених звань науковим і науково-педагогічним працівникам (з урахуванням останніх змін згідно з Наказом МОН України № 322 від 17 березня 2021 р.), а також враховується під час ліцензування та акредитації освітніх послуг.

Перелік спеціальностей, для яких можливе проходження стажування:
051. Економіка.
292. Міжнародні економічні відносини.
071. Облік та оподаткування.
072. Фінанси, банківська справа і страхування.
073. Менеджмент.
281. Публічне управління і адміністрування.
075. Маркетинг.
076. Підприємництво, торгівля і біржова діяльність.
241. Готельно-ресторанна справа.
242. Туризм.
232. Соціальне забезпечення.
028. Менеджмент соціокультурної діяльності.
256. Національна безпека.

Більш детальна інформація щодо стажування міститься на сайті або в інформаційному листі.