Остання редакція: 28 липня 2022

V Міжнародна програма наукового стажування “НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ: ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ“

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York – Rome – Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує взяти участь у V Міжнародній програмі наукового стажування “НОБЕЛІВСЬКІ ЛАУРЕАТИ: ВИВЧЕННЯ ДОСВІДУ ТА ПРОФЕСІЙНИХ ДОСЯГНЕНЬ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ“ (https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya)

Забезпечується переклад або субтитрування, крім того наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний час.

Тривалість Програми: з 24 червня по 20 серпня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 18-20 серпня 2022 року.

Витрати науково - педагогічних працівників для участі в програмі складають 1500 гривень реєстраційного внеску.

Реєстрація: Ви можете приєднатися до Програми до 20 серпня 2022 року через  офіційну електронну пошту Інституту: internship@whfpdubai.com

Додаткова інформація – у прикріпленому документі.