Остання редакція: 28 липня 2022

VI Міжнародна програма підвищення кваліфікації “РАЗОМ ІЗ ВИЗНАЧНИМИ ЛІДЕРАМИ СУЧАСНОСТІ: ЦІННОСТІ, ДОСВІД, ЗНАННЯ, КОМПЕТЕНТНОСТІ І ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ”

30-06-2022

Шановні колеги!

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New York - Rome - Burgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки та науково-педагогічних працівників взяти участь у VI Міжнародній програмі підвищення кваліфікації “РАЗОМ ІЗ ВИЗНАЧНИМИ ЛІДЕРАМИ СУЧАСНОСТІ: ЦІННОСТІ, ДОСВІД, ЗНАННЯ, КОМПЕТЕНТНОСТІ І ТЕХНОЛОГІЇ ДЛЯ ФОРМУВАННЯ УСПІШНОЇ ОСОБИСТОСТІ ТА ТРАНСФОРМАЦІЇ ОТОЧУЮЧОГО СВІТУ“

(https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodna-programa-pidvischennya-kvalifikacii).

Забезпечується переклад або субтитрування, є можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний час.

Реєстрація: продовжено до 20 серпня 2022 року.

Тривалість Програми: з 23 червня до 20 серпня 2022 року.

Вручення Міжнародних Сертифікатів: 18-20 серпня 2022 року.

Витрати педагогічних працівників для участі в програмі складають

1500 гривень реєстраційного внеску.

Реєстрація: продовжено до 20 серпня 2022 року через офіційну електронну пошту Інституту: education@whfpdubai.com

Додаткова інформація – у прикріпленому документі.