Остання редакція: 25 жовтня 2022

VII Міжнародна програма наукового стажування “Нобелівські лауреати: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу“.

Шановні колеги!

The International Historical Biographical Institute (Dubai ­ - New YorkRomeBurgas - Jerusalem - Beijing) запрошує керівників закладів освіти і науки, наукових та науково-педагогічних працівників взяти участь у VII Міжнародній програмі наукового стажування “Нобелівські лауреати: вивчення досвіду та професійних досягнень для формування успішної особистості та трансформації оточуючого світу“ у Дубаї, Осло, Стокгольмі, Римі, Бургасі, Нью-Йорку, Єрусалимі, Пекіні. Вона фінансується за рахунок міжнародного  гранту в еквіваленті EUR 1 200 000, наданого IHBI за фінансової підтримки  ОАЕ, Італії, США, Ізраїлю та Китаю, а також залучення благодійних внесків.

Міжнародне наукове стажування | World History: Famous Personalities (whfpdubai.com)

Ви прослухаєте лекції та виступи відомих світових лідерів в сфері політики, бізнесу, науки, культури, освіти.

Забезпечується переклад або субтитрування, наявна можливість дивитися в оригіналі англійською мовою з субтитрами.

Форма участі: дистанційна, в режимі відеозапису, що дозволяє переглядати виступи та лекції в зручний для себе час.

Реєстрація на Програму: до 5 листопада 2022 року.

Тривалість Програми: з 4 листопада по 31 грудня 2022 року.

Вручення міжнародних сертифікатів: 29-31 грудня 2022 року.

Витрати науково-педагогічних працівників для участі в програмі складають 2000 гривень реєстраційного внеску. Міжнародним освітнім грантом покривається решта вартості програми, в розмірі 3000 EUR.

Реєстрація: до 5 листопада  2022 року через  офіційну електронну пошту Інституту:  internship@whfpdubai.com

Детальніша інформація доступна за покликанням: https://whfpdubai.com/uk/mizhnarodne-naukove-stazhuvannya

Координатор Міжнародної  програми в Україні: доктор історичних наук, професор Недужко Юрій Вікторович, т. 066-84-97-595