Остання редакція: 22 березеня 2023

Всеукраїнське науково-педагогічне підвищення кваліфікації «Формування іміджу закладу освіти на основі сучасних комунікаційних технологій»

Шановні колеги!

27 березня – 7 травня 2023 року

Для участі у всеукраїнському науково-педагогічному підвищенні кваліфікації запрошуються науково-педагогічні співробітники закладів вищої освіти, наукові співробітники наукових установ, практичні працівники, докторанти, аспіранти, студенти та всі бажаючі, які зацікавлені питаннями підготовки наукових та науково-педагогічних кадрів у сучасних умовах війни.

Кожен учасник підвищення кваліфікації отримає сертифікат та збірник тез науково-методичних доповідей в електронній формі.

Детальніша інформація – у прикріплених файлах та на сайті за покликанням: https://cuesc.org.ua/anonsi/advanced_training_econom/