+38 (04744) 4-69-84
Меню

Обговорення освітніх програм: ОП Геодезія та землеустрій (бакалавр)

Проєкт програми

- 0 +
Станіслав 21.01.2025 в 18:21 # Відповісти
Геодезія та землеустрій
Закінчив Уманський НУС за спеціальністю «Геодезія та землеустрій». Завдяки знанням та практичним навичкам, яких набув за час навчання, працюю за спеціальністю інженером землевпорядником. На сайті університету ознайомився із проєктом освітньої програми освітнього рівня бакалавр спеціальності «Геодезія та землеустрій». Перелік дисциплін, послідовність їх вивчення, компетентності, яких набувають здобувачі за час навчання, відповідають вимогам сучасного виробництва і забезпечують конкурентоспроможність на ринку праці. Є побажання: ввести обов’язкову дисципліну «Статистичні методи в геодезії».
- 0 +
Абраменко Михайло 05.02.2025 в 13:36 # Відповісти
Геодезія та землеустрій
У 2024 році закінчив Уманський НУС за спеціальністю «Геодезія та землеустрій» освітній рівень - магістр. Працюю у приватній геодезичній фірмі в місті Києві, на посаді - директора. Впродовж навчання, опанував широкий спектр вмінь та навичок за обраним фахом, отримав високий рівень освіти завдяки досконало організованому навчальному процесу. Це забезпечувалося повною відповідністю компетентностей освітньої програми у дисциплінах, які я опанував.
У процесі навчання було багато можливостей щодо інформування та доступу до навчального матеріалу, дотримання Кодексу академічної доброчесності, перегляду та вільного вибору освітніх компонент. На сайті університету щорічно можна ознайомитися з проєктом освітньої програми освітнього рівня бакалавр спеціальності «Геодезія та землеустрій» на прийдешній навчальний рік. І у його обговоренні можна брати участь всім бажаючим. Є анкетування, що дає також змогу аналізувати ефективність освітньої програми.
Відмінно те, що пропозиції та критика завжди мають місце розгляду та врахування.
Дякую за висококваліфіковану підготовку і високий рівень професійності викладачів.
- 0 +
Андрій Погрібний 07.02.2025 в 13:47 # Відповісти
Re: ОП Геодезія та землеустрій (бакалавр)
Освітня програма «Геодезія та землеустрій» за ОР «Бакалавр» цілком відповідає потребам і сучасним запитам геодезичного виробництва. Програма передбачає розумний баланс між дисциплінами геодезичного, землевпорядно-кадастрового та економіко-правового циклів. Нормальним є і співвідношення теоретичної та практичної підготовки здобувачів. Є і побажання: вивчати студентам картографію на І курсі в І семестрі – занадто рано, її краще було би перенести на ІІ курс.

випускник УНУС (спеціальність 193
«Геодезія та землеустрій») 2018 р., працюю інженером-проектувальником І категорії
на Львівській залізниці
- 0 +
Соболенко Роман 07.02.2025 в 15:45 # Відповісти
Re: ОП Геодезія та землеустрій (бакалавр)
Пишаюся тим, що у 2022 році закінчив Уманський національний університет, факультет лісового і садово-паркового господарства за спеціальністю геодезія та землеустрій отримавши повну якісну освіту! Попри те, що вже майже 20 років працюю у сфері геодезії та землеустрою у провідній землевпорядній компанії в місті Умань і є по теперішній час провідним фахівцем з геодезії, хочу зазначити, що під час навчання, опановуючи велику кількість дисциплін, які повністю охоплювали всі вимоги та компетентності зазначені у відповіжній освітній програмі, дали мені змогу розширити свій професійний досвід та піднятися по кар'єрних східцях. А також, тримати руку на пульсі щодо появи нових тенденцій у сучасній сфері геодезії та землеустрою. Завдячуючи високій професійній підготовці викладачів та їх сучасному підходу до викладання, щорічно вищезазначена освітня програма проходить всі етапи аналізу удосконалення та внесення новацій. Дякую за високий рівень навчання в Уманському національному університеті садівництва.
- 0 +
Ігор Олегович Павліченко 08.02.2025 в 20:37 # Відповісти
Re: ОП Геодезія та землеустрій (бакалавр)
Теперішня освітня програма «Геодезія та землеустрій» за ОР «Бакалавр» є істотно покращеною порівняно з 2019 р. – роком мого вступу на цю спеціальність. Зокрема, більше уваги стало приділятися питанням земельного кадастру, відповідна дисципліна стала обов’язковою. Добре й те, що формою підсумкової атестації став захист кваліфікаційної роботи, це розширює можливості для творчості в процесі навчання. Водночас вважаю, що вивчення вищої математики можна скоротити до двох семестрів, збільшивши кількість годин на дисципліни за фахом.

Ігор ПАВЛІЧЕНКО,
випускник бакалаврату УНУС (спеціальність 193
«Геодезія та землеустрій») 2023 р., магістр геодезії
та землеустрою (2024 р.), працюю за спеціальністю
- 0 +
Олійник Сніжанна Василівна 11.02.2025 в 09:00 # Відповісти
ОП Геодезія та землеустрій
В освітній програмі «Геодезія та землеустрій» за ОР «Бакалавр» гармонійно поєднуються освітні компоненти теоретичної та практичної спрямованості. Також позитивним є те, що відводиться достатньо часу для підготовки кваліфікаційної роботи.
На мою думку, вдало обрані дисципліни для курсового проєктування. В той же час, я вважаю, що дисципліну «Екологія у землекористуванні» (ІІІ курс, 5 семестр) варто було би перевести з обов’язкових у вибіркові, оскільки вона, по суті, висвітлює лише окремі аспекти підготовки бакалаврів геодезії та землеустрою.

 

Сніжанна ОЛІЙНИК,

випускниця бакалаврату УНУС (спеціальність 193

«Геодезія та землеустрій») 2024 р., магістрантка

ВідмінитиДодати коментар